Revista PERPJEKJA

LOADING
PREV
NEXT
http://revistaperpjekja.org/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/333134Banner_.png

Fac sapias et liber eris

  Bëhu i ditur që të jesh i lirë

Ndodheni këtu: Faqja kryesore » Nr. 34-35 » Pazari si element urbanistik dhe ideologjia e shtetit komb: Diskutim mbi modernitetin shqiptar
E Enjte, 22 Shk 2018