Revista PERPJEKJA

LOADING
PREV
NEXT
https://revistaperpjekja.org/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/583000Kapaku_34_35.jpg

Fac sapias et liber eris

  Bëhu i ditur që të jesh i lirë

Ndodheni këtu: Faqja kryesore » Pazari si element urbanistik dhe ideologjia e shtetit komb: Diskutim mbi modernitetin shqiptar
E Mërkurë, 14 Pri 2021