Revista PERPJEKJA

LOADING
PREV
NEXT
https://revistaperpjekja.org/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/696447kopertina_36_37.jpg

Fac sapias et liber eris

  Bëhu i ditur që të jesh i lirë

You are here: Faqja kryesore » Nr. 34-35 » Pazari si element urbanistik dhe ideologjia e shtetit komb: Diskutim mbi modernitetin shqiptar
Sunday, 05 Dec 2021