Revista PERPJEKJA

LOADING
PREV
NEXT
https://revistaperpjekja.org/components/com_gk3_photoslide/thumbs_big/696447kopertina_36_37.jpg

Fac sapias et liber eris

  Bëhu i ditur që të jesh i lirë

Ndodheni këtu: Faqja kryesore » Displaying items by tag: Letra shqipe
E Enjte, 20 Jan 2022

Katër poezi

E Martë, 11 Dhjetor 2012 20:29 Publikuar në Nr. 7

Pinoku, mbreti i të varfërve

E Martë, 11 Dhjetor 2012 20:26 Publikuar në Nr. 7

Shtëpia

E Martë, 11 Dhjetor 2012 19:59 Publikuar në Nr. 2

Nacionalizmi dhe arti

E Martë, 11 Dhjetor 2012 19:58 Publikuar në Nr. 2

Shtatë poezi

E Martë, 11 Dhjetor 2012 19:58 Publikuar në Nr. 2

Bardhyl Pogoni - Poet e dijetar

E Martë, 11 Dhjetor 2012 19:56 Publikuar në Nr. 2

Vitet e arta të letërsisë shqipe

E Martë, 11 Dhjetor 2012 19:55 Publikuar në Nr. 2
Faqja 1 nga 6